Trwa wyszukiwanie

Błąd!

Nieprawidłowa domena

Kliknij na komunikat aby go zamknąć

Drukuj

Serwery DNS

SZUKASZ DNS-ów lub po prostu przekierowań dla swojej domeny, choćby na darmowe konto? Znalazłeś!

WSKAZÓWKA: być może trafiłeś tu, szukając darmowych DNS-ów. Nie, nasze nie są darmowe. Nasze są niedrogie. Sprawdź to.

A jeśli to Cię nie satysfakcjonuje i chcesz mieć DNS za darmo - na to też jest sposób: przenieś do nas swoją domenę, a serwery DNS będziesz mieć odtąd gratis. Napisz do nas, koniecznie podając nazwę domeny, o którą chodzi - a znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Nasze propozycje:

Oferowana tu usługa DNS ADVANCED to serwery nazw pozwalające korzystać z domeny i samodzielnie dokonywać wpisów. Nawet wtedy, gdy nie ma się do dyspozycji serwera fizycznego lub wirtualnego. Można więc np. mieć domenę "twojadomena.com" i ustawić ją tak, że internauci trafiać będą np. na stronę WWW na darmowym serwerze typu republika.onet.pl, interia.pl czy wp.pl. Co więcej - można mieć aliasy e-mail, a więc dysponować adresep e-mail typu dowolnyadres@mojadomena.com, a listy trafią na mojjekonto@darmowy.serwer.pl.

Kto dysponuje własnym serwerem, ale potrzebuje szybkich, stabilnych DNS-ów i nie przewiduje częstych zmian - temu wystarczy prostszy i tańszy wariant - DNS SIMPLE. Poniższa tabela prezentuje różnice między obiema opcjami - prosimy wybrać właściwą dla danej domeny.

Podstawowy (DNS SIMPLE) Zaawansowany (DNS ADVANCED)
Zastosowanie: dla dowolnej domeny polskiej lub światowej dla domen *.pl, *.net.pl i *.com.pl oraz globalnych: *.eu, *.com, *.net, *.org, *.biz, *.info, *.ws, *.cc, *.cn, *.bz, *.nu, *.gs, *.ms, *.tc, *.vg, *.in, *.de, *.us, *.ru
Liczba serwerów DNS: dwa pięć
Obsługa: za pośrednictwem administratora samodzielnie poprzez panel, dostępny dla użytkownika (dla domen *.pl oraz globalnych - po polsku i angielsku, dla *.com.pl i *.net.pl tylko po angielsku)
Dostępne wpisy: A, A6, AAAA, CNAME, MX, NS, PTR, TXT, WRK A, CNAME, MX, Mail Easy, TXT
Funkcje dodatkowe: - Przekierowania URL, ramka URL (ukrywanie adresu, np. darmowego serwera), do 100 aliasów e-mail
Cena za rok: 15,00 zł netto 31,00 zł netto
Opis i sugestie: Ten wariant usługi przeznaczony jest dla Klientów, którym wystarczy kilka, maks. kilkanaście wpisów, umieszczanych na stałe i rzadko modyfikowanych. Niezbędne jest pewne minimum wiedzy o konfigurowaniu DNS - zamawiając wpisy lub zmiany wpisów trzeba je będzie podać administratorowi. Wariant przeznaczony przede wszystkim dla internautów, chcących korzystać z aliasów e-mail i przekierowań oraz masek URL, a także dla wszystkich, ceniących sobie niezależność i możliwość samodzielnego dokonywania zmian 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Prostota obsługi panelu sprawia, że ADVANCED DNS nadaje się także dla początkujących.

Czytaj również